Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Столик для речей Filinta Pine
Столик для речей Filinta Pine
Каталожний номер:
811780Описання
- Матеріал: ДСП, покрита меламіном
- Товщина стільниці: 18 мм
- Розміри: 30 × 63 × 40 см
- Декор: сосна
- Ніжки: коліщатка
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 8,25 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 63 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | сосна |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 30 см |