Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Столик для речей Morse Oak
Столик для речей Morse Oak
Каталожний номер:
811718Описання
- Елегантний та універсальний дизайн у декорі дуба
- Якісне виконання з міцної меламінованої ДСП
- Більше полиць для практичного розміщення речей
- Можливість кріплення до стіни для більшої стійкості
- Компактні розміри, ідеальні навіть для невеликих приміщень
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Ширина: 40 см
- Висота: 40 см
- Глибина: 40 см
- Кріплення до стіни: так
- Колір: масив дуба (декор)
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 6,79 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 40 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | дуб |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 40 см |