Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приставний столик Filinta Anthracite
Приставний столик Filinta Anthracite
Каталожний номер:
811779Описання
- Матеріал: ДСП з меламіновим покриттям
- Товщина стільниці: 18 мм
- Розміри: 30 × 63 × 40 см
- Колір: антрацитовий
- Ніжки: коліщатка
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 8,25 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 63 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | мат |
| Колір: | антрацит |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 30 см |