Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Приліжкова тумба Sheridan Oak
Приліжкова тумба Sheridan Oak
Каталожний номер:
811630Описання
- Сучасний і позачасовий дизайн, натхненний скандинавським стилем
- Поверхня з міцної меламінованої ДСП
- Міцна конструкція з тривалим терміном експлуатації
- Елегантний дубовий декор для створення затишної атмосфери
- Компактні розміри, що підходять навіть для невеликих приміщень
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина плити: 18 мм
- Ширина: 44,6 см
- Глибина: 35,9 см
- Висота: 52,8 см
- Висота шухляди: 15,5 см
- Колір: дуб
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 12,61 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 52,8 см |
| Глибина: | 35,9 см |
| декор: | дуб |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 44,6 см |