Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Приліжкова тумбочка BD Walnut
Приліжкова тумбочка BD Walnut
Каталожний номер:
811645Описання
- Елегантний дизайн, що підходить для сучасних, скандинавських та готельних інтер'єрів
- Міцна конструкція з меламінованої ДСП товщиною 18 мм
- Практична шухляда великого об’єму та відкрита полиця для швидкого доступу
- Поєднання білого та горіхового кольорів для позачасового вигляду
- Якісні дверцята з МДФ з мембранним покриттям
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Розміри: ширина 45 см, висота 74,4 см, глибина 40 см
- Висота шухляди: 27,6 см
- Висота полиці: 14 см
- Висота ніжок: 15 см
- Матеріал дверцят: МДФ з мембранним покриттям
- Колір: горіх та білий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 14,16 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 74,4 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | горіх |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 45 см |