Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Приставний столик Mania Oak
Приставний столик Mania Oak
Каталожний номер:
811737Описання
- Елегантний дубовий декор, який додасть інтер'єру природного тепла
- Міцна меламінована ДСП для тривалого терміну експлуатації
- Компактні розміри, що підходять навіть для невеликих приміщень
- Практична відкрита полиця для зручного зберігання речей
- Універсальний дизайн, що підходить як для тумбочки, так і для приставного столика та декоративного елемента
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина матеріалу: 18 мм
- Ширина: 60 см
- Висота: 60 см
- Глибина: 20 см
- Висота полиці: 27 см
- Колір: дуб
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 7,14 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 60 см |
| Глибина: | 20 см |
| декор: | дуб |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 60 см |