Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Столик для речей Zet Freesia Marble
Столик для речей Zet Freesia Marble
Каталожний номер:
811804Описання
- матеріал: меламінована ДСП
- товщина: 18 мм
- ширина: 45 см
- висота: 51,4 см
- глибина: 17 см
- висота полиці: 23 см
- декор: Freesia Marble
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 3,88 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 51,4 см |
| Глибина: | 17 см |
| декор: | мармур |
| Колір: | світло-сірий |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 45 см |