Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Журнальний столик Harmony Travertine
Журнальний столик Harmony Travertine
Каталожний номер:
811218Описання
- Матеріал: 100% меламінована ДСП
- Товщина: 18 мм
- Розміри: 90 × 40 × 45 см
- Колір: бежевий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 10,48 кг |
| Вантажопідйомність: | 12 кг |
| Висота: | 40 см |
| Глибина: | 40 см |
| декор: | травертин |
| Колір: | бежева |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 80 см |