Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Журнальний столик Gold
Журнальний столик Gold
Каталожний номер:
811275Описання
- Верхня стільниця: загартоване скло, товщина 4 мм
- Конструкція: металеві ніжки, колір золотий
- Розміри меншого варіанту: 42 × 38 × 42 см
- Розміри більшої моделі: 60 × 43 × 60 см
- Розмір ніжок: 15 × 15 мм
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 6,89 кг |
| Вантажопідйомність: | 25 кг |
| Висота: | 43 см |
| Глибина: | 60 см |
| Кількість штук в наборі: | 2 шт. |
| Колір: | золота |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 60 см |