Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 4 тижнів
Полиця Buba Sapphire
Полиця Buba Sapphire
Каталожний номер:
812210Описання
- Сучасний та індустріальний дизайн, який підкреслить будь-який простір
- Якісна та міцна конструкція з меламінованої ДСП
- Просторий відсік для зберігання декорацій, книг та інших предметів
- Проста та швидка установка за допомогою комплекту кріплень
- Стильні колірні варіанти: сапфіровий дуб та чорний
- Матеріал: ДСП, покрита 100% меламіном
- Товщина: 18 мм
- Ширина: 70 см
- Висота: 70 см
- Глибина: 22 см
- Висота полиці: 35,2 см
- Колір: сапфіровий дуб і чорний
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| Вага : | 2,91 кг |
| Вантажопідйомність: | 10 кг |
| Висота: | 70 см |
| Глибина: | 22 см |
| декор: | дуб safir |
| Колір: | природній |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 70 см |