Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 11. 06. 2026
Приліжкова тумба Elos Left White
Приліжкова тумба Elos Left White
Каталожний номер:
811508Описання
- матеріал: меламінована ДСП
- товщина плити: 18 мм
- ширина: 25 см
- висота: 60 см
- глибина: 27 см
- висота полиці: 40 см
- колір: білий
Параметри
| Бренд: |
Hanah Home
|
| в демонтажі: | так |
| Вага : | 5,99 кг |
| Вантажопідйомність: | 15 кг |
| Висота: | 60 см |
| Глибина: | 27 см |
| Колір: | біла |
| Країна походження: | Зроблено в Туреччині |
| Ширина : | 25 см |