Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Сковорода Banquet на 4 млинці з антипригарнимпокриттям Granite Dark Brown, 26 см
Сковорода Banquet на 4 млинці з антипригарнимпокриттям Granite Dark Brown, 26 см
Каталожний номер:
109431Описання
- товщина стінок: 2 мм
- товщина дна: 4 мм
- матеріал ручок: бакеліт
- довжина ручки: 26 см
Параметри
| Бренд: |
Banquet
|
| Вага : | 1,11 кг |
| Висота: | 3,5 см |
| Газ: | так |
| Діаметр: | 26 см |
| Електрика: | так |
| Індукція: | так |
| Колір: | коричнева |
| Матеріал : | алюміній |
| Підігрів в духовці: | ні |
| Посудомийна машина: | так |
| Склокераміка: | так |