Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: четвер 28. 05. 2026
4Home Бавовняна постільна білизна Grey Petals, 140 x 220 см, 70 x 90 см
4Home Бавовняна постільна білизна Grey Petals, 140 x 220 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
243293Описання
Бавовняна постільна білизна Grey Petals від нашого бренду 4Home перетворить вашу спальню на затишне притулок, де ви будете з нетерпінням чекати кожного вечора. Ніжні квіткові мотиви в бежевих і білих відтінках на сірому тлі створюють спокійну і гармонійну атмосферу, як коли ви дивитеся на квітучий сад у сутінках. Стримана колірна гама додасть приміщенню сучасної елегантності і водночас створить відчуття затишку, яке оточить вас, як тільки ви ляжете в ліжко. Постільна білизна легко поєднується з нейтральними та кольоровими аксесуарами.
На дотик постільна білизна приємно м'яка, дихаюча і приємно прохолодна влітку, а взимку вона зберігає відчуття тепла і комфорту. Завдяки 100% бавовні з щільністю 115 г/м² ви будете почувати себе максимально комфортно протягом всієї ночі. Цей натуральний матеріал є щадним для шкіри, а завдяки сертифікату OEKO-TEX Standard 100 ви можете бути впевнені, що цей продукт є безпечним для здоров'я і підходить навіть для чутливої шкіри або використання дітьми.
Застібка-блискавка полегшує щоденне використання, тому зміна постільної білизни відбувається швидко і зручно. Постільна білизна легко доглядається – її можна прати при 40 °C, сушити в сушарці та прасувати при температурі до 150 °C. Розміри 140 × 220 см і 70 × 90 см ідеально підходять для подовженого односпального ліжка.
Основні переваги продукту:
натуральний матеріал – 100% бавовна, м'яка і дихаюча
елегантний квітковий візерунок у стриманих кольорах
сертифікат OEKO-TEX Standard 100 – гарантована безпека
застібка-блискавка для легкого надягання
можливість прання при 40 °C і сушіння в сушарці
Вміст упаковки:
1× підковдра 140 × 220 см
1× наволочка на подушку 70 × 90 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Вага: | 115 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 140 x 220 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 220 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | односпальне ліжко подовженої довжини |