Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: п'ятниця 05. 06. 2026
4Home Дитяча бавовняна постільна білизна Arctic Friends, 100 x 135 см, 40 x 60 см
4Home Дитяча бавовняна постільна білизна Arctic Friends, 100 x 135 см, 40 x 60 см
Каталожний номер:
243322Описання
Дитяча бавовняна постільна білизна Arctic Friends від нашої марки 4Home перетворить дитяче ліжечко на веселий зимовий світ, повний милих друзів. На світло-блакитному тлі веселі пінгвіни оточені сніжинками, що створює грайливу та оптимістичну атмосферу. Постільна білизна створена для маленьких мрійників, які з посмішкою вирушають у подорож за пригодами до країни снів.
Виготовлена з 100% бавовни, яка приємна на дотик, дихає і не подразнює шкіру. Матеріал з сертифікатом OEKO-TEX Standard 100 гарантує безпеку для здоров'я, тому постільна білизна безпечна навіть для дітей з чутливою шкірою. Бавовна вагою 115 г/м² забезпечує комфорт протягом усього року – влітку приємно охолоджує, а взимку зігріває.
Постільна білизна має практичну застібку-блискавку, завдяки якій її можна швидко і легко застелити. Постільна білизна має розміри 100 × 135 см і 40 × 60 см, тому підходить для звичайного дитячого ліжечка. Догляд за постільною білизною не вимагає особливих зусиль – її можна прати при температурі 40 °C, сушити в сушарці та прасувати при температурі до 150 °C, завдяки чому вона завжди буде свіжою та готовою до подальшого використання.
Основні переваги продукту:
веселий мотив пінгвінів і сніжинок для створення грайливої атмосфери
натуральний матеріал – 100% бавовна, дихаючий і м'який
сертифікат OEKO-TEX Standard 100 – безпечний для здоров'я
застібка на блискавці для легкого надягання
легкий догляд, можливість сушіння в сушарці
Вміст упаковки:
1× підковдра 100 × 135 см
1× наволочка на подушку 40 × 60 см
Параметри
| Бренд: |
4Home
|
| Вага: | 115 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | синя |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 40 °C |
| Розмір: | 100 x 135 см, 40 x 60 см |
| Розміри ковдри: | 100 x 135 см |
| Розміри подушки: | 40 x 60 см |
| Сушарка: | так |
| Тип ліжка: | дитяче ліжечко |