4home Стьобаний наматрацник Balance, 200 x 200 см 4home Стьобаний наматрацник Balance, 200 x 200 см
  Стьобаний непромокальний наматрацник — ідеальний помічник в кожній домівці. Він захищає ваш матрац від повсякденних забруднень, а також від будь-якої рідини. Завдяки поліуретановому покриттю він не пропускає водута інші рідини. Вам вже не доведеться заміняти дитячий матрац. Крім того, любителям їсти та пити в ліжку більше не доведеться видаляти вручну випадкові небажані плями. Ви просто відперете наматрацник, і чистота гарантована.   В кутах наматрацника розташовані практичні гумки шириною 2 см для зручного прикріплення до матраца. Таким чином, він завжди залишається на своєму місці. Поверхня з приємної мікрофібри та поліестеровий наповнювач забезпечують максимальний комфорт під час спання без надмірного потіння.   Підходить для матраців висотою максимум 30 см.   Матеріал верхньої поверхні: 100% поліестер — мікрофібра Матеріал нижньої поверхні: 100% поліуретан
4,5 93
1099

4home Стьобаний наматрацник Balance, 200 x 200 см

4home Стьобаний наматрацник Balance, 200 x 200 см

Наявність: Продано

Описання

Стьобаний непромокальний наматрацник — ідеальний помічник в кожній домівці. Він захищає ваш матрац від повсякденних забруднень, а також від будь-якої рідини. Завдяки поліуретановому покриттю він не пропускає водута інші рідини. Вам вже не доведеться заміняти дитячий матрац. Крім того, любителям їсти та пити в ліжку більше не доведеться видаляти вручну випадкові небажані плями. Ви просто відперете наматрацник, і чистота гарантована.
 
В кутах наматрацника розташовані практичні гумки шириною 2 см для зручного прикріплення до матраца. Таким чином, він завжди залишається на своєму місці. Поверхня з приємної мікрофібри та поліестеровий наповнювач забезпечують максимальний комфорт під час спання без надмірного потіння.
 
Підходить для матраців висотою максимум 30 см.
 
Матеріал верхньої поверхні: 100% поліестер — мікрофібра
Матеріал нижньої поверхні: 100% поліуретан

Параметри та специфікація

Колір: біла
Матеріал поверхневої тканини: 100% поліестер
Наповнювач: порожнисте волокно
Рекомендоване прання: 40 °C
Розмір: 200 x 200 см
Тип ліжка: стандартне двоспальне ліжко

Каталожний номер:

 224574
Поділитися
a4home

оцінок

4,5 (93 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.