Altom Килимок для ванної кімнати сірий, 45 x 70 см Altom Килимок для ванної кімнати сірий, 45 x 70 см
 Холодність плитки у ванній кімнаті можна легко розбити за допомогою цього килимка для ванної Altom, який додасть тепла і затишку в цей інтер'єр. Килимок не тільки поліпшить дизайн і загальний вигляд ванної кімнати, але і дозволить вашим ногам стикатися не з холодною плиткою, а з пухнастими щетинками килима. Завдяки неслизькій поверхні він буде залишатися на місці. Килимок підходить не тільки для інтер'єру ванної кімнати, але і для інших інтер'єрів у вашому домі. Знайдіть для нього відповідне місце.
4,0 14
-1

Altom Килимок для ванної кімнати сірий, 45 x 70 см

Altom Килимок для ванної кімнати сірий, 45 x 70 см

Наявність: Продано

ОписанняХолодність плитки у ванній кімнаті можна легко розбити за допомогою цього килимка для ванної Altom, який додасть тепла і затишку в цей інтер'єр.

Килимок не тільки поліпшить дизайн і загальний вигляд ванної кімнати, але і дозволить вашим ногам стикатися не з холодною плиткою, а з пухнастими щетинками килима. Завдяки неслизькій поверхні він буде залишатися на місці. Килимок підходить не тільки для інтер'єру ванної кімнати, але і для інших інтер'єрів у вашому домі. Знайдіть для нього відповідне місце.

Параметри та специфікація

Висота: 0,7 см
Колір: сіра
Матеріал : 100% поліестер
Рекомендоване прання: 30 °C
Розмір: 45 x 70 см

Каталожний номер:

 805388
Поділитися
altom

оцінок

4,0 (14 оцінка)
92 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.