AmeliaHome Килимок для ванної кімнати Bati сірий, 60 x 90 см AmeliaHome Килимок для ванної кімнати Bati сірий, 60 x 90 см
  Килимок для ванної кімнати Bati стане незамінною частиною кожної ванної та туалету. Він виготовлений з м’якого матеріалу зі спеціальною структурою, який надзвичайно добре вбирає вологу і дуже приємний на дотик.   Килимок дуже безпечний завдяки протиковзкому шару на нижньому боці, ідеально тримається на підлозі, не згортається і не ковзає.   Килимок можна прати за температури 30 °C і сушити в барабанній сушарці за зниженої температури. Не прасувати і не відбілювати.
4,5 23
549

AmeliaHome Килимок для ванної кімнати Bati сірий, 60 x 90 см

AmeliaHome Килимок для ванної кімнати Bati сірий, 60 x 90 см

Наявність: Продано

Описання

Килимок для ванної кімнати Bati стане незамінною частиною кожної ванної та туалету. Він виготовлений з м’якого матеріалу зі спеціальною структурою, який надзвичайно добре вбирає вологу і дуже приємний на дотик.
 
Килимок дуже безпечний завдяки протиковзкому шару на нижньому боці, ідеально тримається на підлозі, не згортається і не ковзає.
 
Килимок можна прати за температури 30 °C і сушити в барабанній сушарці за зниженої температури. Не прасувати і не відбілювати.

Параметри та специфікація

Колір: сіра
Матеріал : 100% поліестер
Рекомендоване прання: 30 °C
Розмір: 60 x 90 см
Розміри: 60 x 90 см

Каталожний номер:

 231638
Поділитися
ameliahome

оцінок

4,5 (23 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.