AmeliaHome Рушник для ванни Amari оранжевий, 70 x 140 см AmeliaHome Рушник для ванни Amari оранжевий, 70 x 140 см
 М’який, пухнастий і високофункціональний махровий рушник для ванни з кольоровою смужкою, який вбирає вологу і разом з тим швидко сохне, подбає про ваш максимальний комфорт у ванній кімнаті. Рушник для ванни чудово абсорбує вологу та вирізняється високим грамажем, що є запорукою вашого комфорту. Приємна бавовна буде пестити вашу шкіру. Довгі, тонкі волокна чесаної бавовни надають рушнику для ванни м’якості та міцності. Рушник для ванни досягає максимальної поглинальної здатності після першого прання. Грами на квадратний метр (г/м2) означають щільність поверхні тканини. Чим щільніша поверхня, тим більша поглинальна здатність рушника для ванни. Рушник для ванни з меншою щільністю поверхні своєю чергою швидше сохне. Авіважні засоби зменшують абсорбційну здатність. Рушник для ванни не має петлі для підвішування.
0,0 0
329

AmeliaHome Рушник для ванни Amari оранжевий, 70 x 140 см

Знижка -34%
AmeliaHome Рушник для ванни Amari оранжевий, 70 x 140 см

AmeliaHome Рушник для ванни Amari оранжевий, 70 x 140 см

Розмір: 2 розміри
Раніше: 499 ₴ | Знижка: 170 ₴ 329 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 329 ₴
Наявність: В наявності у постачальника
Зробивши покупку ви отримаєте 14 Вдячиків

ОписанняМ’який, пухнастий і високофункціональний махровий рушник для ванни з кольоровою смужкою, який вбирає вологу і разом з тим швидко сохне, подбає про ваш максимальний комфорт у ванній кімнаті. Рушник для ванни чудово абсорбує вологу та вирізняється високим грамажем, що є запорукою вашого комфорту. Приємна бавовна буде пестити вашу шкіру. Довгі, тонкі волокна чесаної бавовни надають рушнику для ванни м’якості та міцності. Рушник для ванни досягає максимальної поглинальної здатності після першого прання. Грами на квадратний метр (г/м2) означають щільність поверхні тканини. Чим щільніша поверхня, тим більша поглинальна здатність рушника для ванни. Рушник для ванни з меншою щільністю поверхні своєю чергою швидше сохне. Авіважні засоби зменшують абсорбційну здатність. Рушник для ванни не має петлі для підвішування.

Параметри та специфікація

Вага: 450 г/м²
Колір: помаранчева
Матеріал : 100 % бавовна
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 70 x 140 см

Каталожний номер:

 233874
Поділитися
ameliahome

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.