Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см
 Постільна білизна виконана з дуже тонкої тканини з високою щільністю тонких ниток. Постільна білизна з бавовни Nevada green прикрашена ніжною геометрією в зеленому відтінку з відтінком м'яти.Коллекція Delux знайшла дуже міцне місце в нашому асортименті. Постільна білизна виготовлена з тонкої бавовняної тканини полотняного переплетення. Колекція Delux відома дуже сучасним дизайном з високою точністю і ретельністю чеського виробництва. Ми також пропонуємо асортимент декоративних наволочок, які ідеально підійдуть до загального вигляду вашого ліжка. Постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини. Матеріал, з якого виготовлена постільна білизна, дуже м'який і приємний на дотик, завдяки високій щільності тонкої пряжі. Поверхнева вага (граммаж) тканини становить 110 г/м2.Постільна білизна зазвичай виробляється із застібкою-блискавкою. Вшита застібка-блискавка сьогодні користується великим попитом через зручність зміни постільної білизни. Для виробництва використовується застібка-блискавка з бігунком, який ніяк не виступає з постільної білизни. Застібка білизни проводиться за допомогою так званого замка, де блискавка знаходиться не на всю ширину білизни, а вшита в 10 см від краю, кути білизни таким чином укріплені.Прохання випрати білизну перед першим використанням. Розміри постільної білизни вказані після усадки, де нова постільна білизна виготовляється з запасом на розмір. Усадка бавовняних тканин є однією із загальних характеристик. Будь ласка, дотримуйтесь символів по догляду на етикетці виробу.Ми не рекомендуємо сушити постільну білизну в сушильній машині, але якщо ви все ж хочете скористатися сушильною машиною, виберіть більш тривалу програму з нижчою температурою сушіння. Обов'язково періть, сушіть і прасуйте постільну білизну навиворіт. Рекомендуємо прасувати постільну білизну в злегка вологому стані, так як пересушене постільна білизна буде дуже важко прасувати. Постільна білизна вироблено в Чехії. В комплект входить: 2x наволочка 70 х 90 см 1x підодіяльник 200 х 200 см
0,0 0
1769

Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см

Знижка -33%
Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см

Бавовняна постільна білизна Delux Nevada зелена,200 х 200 см, 2х 70 х 90 см

Раніше: 2 659 ₴ | Знижка: 890 ₴ 1 769 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 769 ₴
Наявність: На складі
У вас: п'ятниця 31. 05. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 77 Вдячиків

ОписанняПостільна білизна виконана з дуже тонкої тканини з високою щільністю тонких ниток. Постільна білизна з бавовни Nevada green прикрашена ніжною геометрією в зеленому відтінку з відтінком м'яти.
Коллекція Delux знайшла дуже міцне місце в нашому асортименті. Постільна білизна виготовлена з тонкої бавовняної тканини полотняного переплетення. Колекція Delux відома дуже сучасним дизайном з високою точністю і ретельністю чеського виробництва. Ми також пропонуємо асортимент декоративних наволочок, які ідеально підійдуть до загального вигляду вашого ліжка.
Постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини. Матеріал, з якого виготовлена постільна білизна, дуже м'який і приємний на дотик, завдяки високій щільності тонкої пряжі. Поверхнева вага (граммаж) тканини становить 110 г/м2.
Постільна білизна зазвичай виробляється із застібкою-блискавкою. Вшита застібка-блискавка сьогодні користується великим попитом через зручність зміни постільної білизни. Для виробництва використовується застібка-блискавка з бігунком, який ніяк не виступає з постільної білизни. Застібка білизни проводиться за допомогою так званого замка, де блискавка знаходиться не на всю ширину білизни, а вшита в 10 см від краю, кути білизни таким чином укріплені.
Прохання випрати білизну перед першим використанням. Розміри постільної білизни вказані після усадки, де нова постільна білизна виготовляється з запасом на розмір. Усадка бавовняних тканин є однією із загальних характеристик. Будь ласка, дотримуйтесь символів по догляду на етикетці виробу.
Ми не рекомендуємо сушити постільну білизну в сушильній машині, але якщо ви все ж хочете скористатися сушильною машиною, виберіть більш тривалу програму з нижчою температурою сушіння. Обов'язково періть, сушіть і прасуйте постільну білизну навиворіт. Рекомендуємо прасувати постільну білизну в злегка вологому стані, так як пересушене постільна білизна буде дуже важко прасувати.
Постільна білизна вироблено в Чехії.
В комплект входить:
  • 2x наволочка 70 х 90 см
  • 1x підодіяльник 200 х 200 см

Параметри та специфікація

Вага: 110 г/м²
Застібка: блискавка
Колір: зелена
Матеріал : 100 % бавовна
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 200 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
Розміри ковдри: 200 x 200 см
Розміри подушки: 70 x 90 см
Сушарка: так
Тип ліжка: стандартне двоспальне ліжко

Каталожний номер:

 239530
Поділитися
kvalitex

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити