Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Bellatex Дитяча бавовняна постільна білизна Beata Гоночні машини, 100 x 135 см, 45 x 65 см
Bellatex Дитяча бавовняна постільна білизна Beata Гоночні машини, 100 x 135 см, 45 x 65 см
Каталожний номер:
238116Описання
Потурбуйтеся про комфорт ваших дітей. Дитяча постільна білизна виготовлена з приємної бавовни, підходить для найменших. Кожен оцінить милий дитячий мотив. Зручна застібка на блискавку. В комплект входить 1 наволочка та 1 підковдра.
Комплект містить:
1x наволочка 45 х 60 см
1x підковдра 100 х 135 см
Параметри
| Бренд: |
Bellatex
|
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | синя |
| Матеріал : | 100 % бавовна |
| Рекомендоване прання: | 60 °C |
| Розмір: | 100 x 135 см, 45 x 60 см |
| Розміри ковдри: | 100 x 135 см |
| Розміри подушки: | 45 x 60 см |
| Тип ліжка: | дитяче ліжечко |