Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л
Зберігайте пляшку води, чаю або іншого улюбленого напою під рукою в цій півлітровій пляшці з високоякісної нержавіючої сталі ергономічної форми з колекції Emerald Metallic Line. Пляшки з нержавіючої сталі набагато корисніші для здоров'я, ніж пластикові, і не так сильно забруднюють нашу планету. Подвійна стінка з нержавіючої сталі 18/10 забезпечує максимальну ізоляцію, довше зберігаючи холодні напої прохолодними, а гарячі - гарячими.Пляшка має дуже надійну пластикову кришку, що закручується, зі зручним носиком для пиття та силіконовим ущільнювачем, який гарантує, що пляшка не буде протікати в будь-якому положенні. Завдяки великому горлечку в пляшку можна помістити фрукти, лід та зелень, що зробить смак вашого улюбленого напою ще кращим. Ви також можете прикріпити пляшку будь-де завдяки практичному карабіну.Бутилка має просту циліндричну форму, тому її легко мити, або можна мити в посудомийній машині.
0,0 0
579

Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л

Знижка -17% Новинка
Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л

Berlinger Haus Lahev sportovní Emerald Collection,0,5 л

Раніше: 699 ₴ | Знижка: 120 ₴ 579 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 339 ₴
Наявність: На складі
У вас: п'ятниця 31. 05. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 27 Вдячиків

ОписанняЗберігайте пляшку води, чаю або іншого улюбленого напою під рукою в цій півлітровій пляшці з високоякісної нержавіючої сталі ергономічної форми з колекції Emerald Metallic Line. Пляшки з нержавіючої сталі набагато корисніші для здоров'я, ніж пластикові, і не так сильно забруднюють нашу планету. Подвійна стінка з нержавіючої сталі 18/10 забезпечує максимальну ізоляцію, довше зберігаючи холодні напої прохолодними, а гарячі - гарячими.
Пляшка має дуже надійну пластикову кришку, що закручується, зі зручним носиком для пиття та силіконовим ущільнювачем, який гарантує, що пляшка не буде протікати в будь-якому положенні. Завдяки великому горлечку в пляшку можна помістити фрукти, лід та зелень, що зробить смак вашого улюбленого напою ще кращим. Ви також можете прикріпити пляшку будь-де завдяки практичному карабіну.
Бутилка має просту циліндричну форму, тому її легко мити, або можна мити в посудомийній машині.

Параметри та специфікація

Висота: 28 см
Діаметр: 7,5 см
Колір: зелена
Матеріал : нержавіюча сталь
Об'єм: 500 мл
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 123410
Поділитися
berlingerhaus

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити