Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см
Уявіть собі неминущу красу квітів, які тривають в повному розквіті і не потребують догляду. Декоративні штучні півонії в букеті в старому рожевому кольорі - ідеальний вибір для тих, хто хоче мати або подарувати свіжість і елегантність завдяки квітам, які ніколи не в'януть.Вигляд букета дуже реалістичний завдяки дизайну і увазі до деталей з використанням комбінації пластика і тканини. Ви зможете повноцінно і надовго насолодитися красою квітів в будь-який сезон.З широким асортиментом інших штучних квітів в нашому портфоліо, є безліч варіантів їх комбінування відповідно до нагоди або вашого смаку і декоративного стилю. З нашими штучними букетами ви або одержувач отримуєте довговічну квіткову композицію, яка приносить з собою нескінченну радість і задоволення.
4,5 14
279

Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см

Знижка -18%
Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см

Букет з троянд і гортензій, старовинний рожевий, 20 х 28 см

14 оцінка
Раніше: 339 ₴ | Знижка: 60 ₴ 279 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 279 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняУявіть собі неминущу красу квітів, які тривають в повному розквіті і не потребують догляду. Декоративні штучні півонії в букеті в старому рожевому кольорі - ідеальний вибір для тих, хто хоче мати або подарувати свіжість і елегантність завдяки квітам, які ніколи не в'януть.
Вигляд букета дуже реалістичний завдяки дизайну і увазі до деталей з використанням комбінації пластика і тканини. Ви зможете повноцінно і надовго насолодитися красою квітів в будь-який сезон.
 
З широким асортиментом інших штучних квітів в нашому портфоліо, є безліч варіантів їх комбінування відповідно до нагоди або вашого смаку і декоративного стилю. З нашими штучними букетами ви або одержувач отримуєте довговічну квіткову композицію, яка приносить з собою нескінченну радість і задоволення.
 

Параметри та специфікація

Висота: 28 см
Глибина: 20 см
Колір: рожева
Матеріал : пластик + текстиль
Ширина : 20 см

Каталожний номер:

 702442
Поділитися

оцінок

4,5 (14 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.