Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см
Дитячі скатертини, з унікальним мотивом плану Гаррі Поттера Роберта, чеського виробництва в неперевершеній якості. Скатертина виготовлена зі 100% екологічно чистого матеріалу та чорнила, що не містить шкідливих речовин і має сертифікат контакту з харчовими продуктами. Завдяки легкому очищенню, поверхня скатертини дуже проста в догляді, достатньо протерти вологою губкою або ганчіркою..
0,0 0
169

Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см

Новинка
Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см

Дитяча серветка Гаррі Поттер Карта мародерів, 42 x 30 см

169 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 169 ₴
Наявність: На складі 1 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 8 Вдячиків

ОписанняДитячі скатертини, з унікальним мотивом плану Гаррі Поттера Роберта, чеського виробництва в неперевершеній якості. Скатертина виготовлена зі 100% екологічно чистого матеріалу та чорнила, що не містить шкідливих речовин і має сертифікат контакту з харчовими продуктами. Завдяки легкому очищенню, поверхня скатертини дуже проста в догляді, достатньо протерти вологою губкою або ганчіркою.
.

Параметри та специфікація

Казковий мотив: Гаррі Поттер
Кількість штук в наборі: 1 шт.
Матеріал : поліпропилен
Розміри: 42 x 30 см

Каталожний номер:

 706135
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.