Everbrand Поглинач вологи Absodry Mini Compact Everbrand Поглинач вологи Absodry Mini Compact
 Зменшіть ризик появи плісняви, неприємного запаху та позбудьтеся зайвої вологи за допомогою Absodry Mini Compact. Цей ефективний поглинач вологи використовує абсорбуючі кристали для конденсації вологи в повітрі, а потім збирає воду в нижньому резервуарі. Absodry Mini Compact не потребує електроенергії, а одного заряду кристалів вистачає на 3 місяці. Він чудово підходить для великих приміщень об'ємом до 35 м3 (приблизно 35 м2). Осушувач повітря Absodry Big Compact поставляється з однією заправкою вагою 450 г. Використання: відкрити верхню частину осушувача вставити сітку в нижню частину, тобто збірний контейнер осушувача між штифтами в сітці, потім вставте мішечок з кристалами закрийте кришку осушувача розмістіть осушувач в обраному вами місці Такі проблеми, як алергія, респіраторні захворювання, пліснява та неприємний запах дуже часто спричинені надмірною вологістю в будинку. Поглинач вологи Absodry Big допоможе вам підтримувати оптимальний рівень вологості (приблизно від 40 до 60%). Він зменшує надлишок вологи в повітрі за допомогою абсорбуючих кристалів і конденсує її у воду, яка капає в збірний резервуар. Після заповнення він просто виливається. Absodry Big поглинає не тільки вологу, але й неприємні запахи.
5,0 2
389

Everbrand Поглинач вологи Absodry Mini Compact

Everbrand Поглинач вологи Absodry Mini Compact

Наявність: неактивний товар

ОписанняЗменшіть ризик появи плісняви, неприємного запаху та позбудьтеся зайвої вологи за допомогою Absodry Mini Compact. Цей ефективний поглинач вологи використовує абсорбуючі кристали для конденсації вологи в повітрі, а потім збирає воду в нижньому резервуарі. Absodry Mini Compact не потребує електроенергії, а одного заряду кристалів вистачає на 3 місяці. Він чудово підходить для великих приміщень об'ємом до 35 м3 (приблизно 35 м2). Осушувач повітря Absodry Big Compact поставляється з однією заправкою вагою 450 г.

Використання:

  • відкрити верхню частину осушувача

  • вставити сітку в нижню частину, тобто збірний контейнер осушувача

  • між штифтами в сітці, потім вставте мішечок з кристалами

  • закрийте кришку осушувача

  • розмістіть осушувач в обраному вами місці

Такі проблеми, як алергія, респіраторні захворювання, пліснява та неприємний запах дуже часто спричинені надмірною вологістю в будинку. Поглинач вологи Absodry Big допоможе вам підтримувати оптимальний рівень вологості (приблизно від 40 до 60%). Він зменшує надлишок вологи в повітрі за допомогою абсорбуючих кристалів і конденсує її у воду, яка капає в збірний резервуар. Після заповнення він просто виливається. Absodry Big поглинає не тільки вологу, але й неприємні запахи.

Каталожний номер:

 132095
Поділитися
evebrand

оцінок

5,0 (2 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.