Everbrand Змінні пакетики для поглинача вологиT.Dry, неароматизовані, 3 х 100 г Everbrand Змінні пакетики для поглинача вологиT.Dry, неароматизовані, 3 х 100 г
Ефективна заправка для поглинача вологи в автомобілі або спортивній сумці. T.Dry - кліматично нейтральний шведський продукт, виготовлений з переробленого пластику та натуральної сировини. Осушувач видаляє не тільки вологу, але й неприємні запахи. В упаковці міститься 3 запасних поглинача вологи та запаху для подорожей T.Dry. Кожен з них має вагу 100 г і розрахований на 1-3 місяці.Поглинач вологи для подорожей T.Dry ідеально підходить для використання в автомобілі або спортивній сумці. Не потрібно турбуватися про протікання, матеріал, з якого виготовлений вологопоглинач, є високоякісним, міцним і довговічним. Кожної упаковки вистачає на 3 місяці, потім просто замініть її на нову, і ви зможете користуватися осушувачем знову і знову. Заправки не ароматизовані, що особливо цінують люди, які страждають на алергію або яким неприємні парфуми та ароматизатори..
0,0 0
459

Everbrand Змінні пакетики для поглинача вологиT.Dry, неароматизовані, 3 х 100 г

Everbrand Змінні пакетики для поглинача вологиT.Dry, неароматизовані, 3 х 100 г

Наявність: неактивний товар

ОписанняЕфективна заправка для поглинача вологи в автомобілі або спортивній сумці. T.Dry - кліматично нейтральний шведський продукт, виготовлений з переробленого пластику та натуральної сировини. Осушувач видаляє не тільки вологу, але й неприємні запахи. В упаковці міститься 3 запасних поглинача вологи та запаху для подорожей T.Dry. Кожен з них має вагу 100 г і розрахований на 1-3 місяці.
Поглинач вологи для подорожей T.Dry ідеально підходить для використання в автомобілі або спортивній сумці. Не потрібно турбуватися про протікання, матеріал, з якого виготовлений вологопоглинач, є високоякісним, міцним і довговічним. Кожної упаковки вистачає на 3 місяці, потім просто замініть її на нову, і ви зможете користуватися осушувачем знову і знову. Заправки не ароматизовані, що особливо цінують люди, які страждають на алергію або яким неприємні парфуми та ароматизатори.
.

Каталожний номер:

 805921
Поділитися
evebrand

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити