Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см
Алюмінієвий охолоджувальний килимок для гризунів Flamingo сприяє регуляції температури тіла в теплі дні та природно охолоджує вашого пухнастого улюбленця. Допомагає запобігти їх перегріванню. Ідеально підходить для дрібних домашніх тварин, таких як гризуни та кролики. Килимок можна охолоджувати в холодильнику, але на дотик він природно прохолодний. Особливо в літні місяці багато домашніх тварин мають проблеми з достатнім охолодженням, а оскільки кролики та гризуни не охолоджуються, занурюючись у басейн, має сенс запропонувати інші альтернативи.
4,0 1
229

Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см

Знижка -4%
Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см

Flamingo Алюмінієвий охолоджувальний килимок длягризунів, розмір S, 12 x 8 x 0,2 см

1 оцінки
Раніше: 239 ₴ | Знижка: 10 ₴ 229 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 169 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: середа 05. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 14 Вдячиків

ОписанняАлюмінієвий охолоджувальний килимок для гризунів Flamingo сприяє регуляції температури тіла в теплі дні та природно охолоджує вашого пухнастого улюбленця. Допомагає запобігти їх перегріванню. Ідеально підходить для дрібних домашніх тварин, таких як гризуни та кролики. Килимок можна охолоджувати в холодильнику, але на дотик він природно прохолодний.
Особливо в літні місяці багато домашніх тварин мають проблеми з достатнім охолодженням, а оскільки кролики та гризуни не охолоджуються, занурюючись у басейн, має сенс запропонувати інші альтернативи.

Параметри та специфікація

Висота: 0,2 см
Довжина: 12 см
Колір: срібна
Матеріал : алюміній
Ширина : 8 см

Каталожний номер:

 693402
Поділитися

оцінок

4,0 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити