Karlsson 5731BK дизайнерський настінний годинник, діам. 60 см Karlsson 5731BK дизайнерський настінний годинник, діам. 60 см
  Романтичний годинник у формі квітки зробить ваш дім особливим. Ніжні пластикові пелюстки, витончені стрілки та циферблат чудово доповнюють один одного і роблять годинник дизайнерським предметом для вашої спальні чи вітальні. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки AA.   Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.   Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
0,0 0
3229

Karlsson 5731BK дизайнерський настінний годинник, діам. 60 см

Karlsson 5731BK дизайнерський настінний годинник, діам. 60 см

Наявність: Продано

Описання

Романтичний годинник у формі квітки зробить ваш дім особливим. Ніжні пластикові пелюстки, витончені стрілки та циферблат чудово доповнюють один одного і роблять годинник дизайнерським предметом для вашої спальні чи вітальні. Кварцовий годинниковий механізм, що працює від батарейки AA.
 
Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр. Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.
 
Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі.
Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.

Каталожний номер:

 692874
Поділитися
karlsson

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.