Karlsson 5800PI дизайнерський настінний годинник, діам. 40 см Karlsson 5800PI дизайнерський настінний годинник, діам. 40 см
  Елегантний скляний годинник зі срібною облямівкою та стрілками з лакованого металу. Цифри і край годинника мають дзеркальну поверхню, що робить його дизайнерським предметом для вашого кабінету, вітальні, а також офісу. Кварцовий механізм з безшумним ходом, що працює від батарейки.(постачається без батарейки АА).   Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр.Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson. Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі. Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.
4,5 1
1439

Karlsson 5800PI дизайнерський настінний годинник, діам. 40 см

Karlsson 5800PI дизайнерський настінний годинник, діам. 40 см

Наявність: Продано

Описання

Елегантний скляний годинник зі срібною облямівкою та стрілками з лакованого металу. Цифри і край годинника мають дзеркальну поверхню, що робить його дизайнерським предметом для вашого кабінету, вітальні, а також офісу. Кварцовий механізм з безшумним ходом, що працює від батарейки.(постачається без батарейки АА).
 

Настінні годинники голландського бренду Karlsson — це якісні, оригінальні та функціональні дизайнерські вироби, що оживлять будь-який інтер’єр.Якщо ви очікуєте від годинника дизайну та смаку, виберіть бренд Karlsson.

Бренд Karlsson працює на ринку з 1999 року. Маючи представництва більше ніж у 80 країнах світу, він є одним з найпопулярніших і найпродаваніших брендів дизайнерських годинників у своєму класі у світі.
Декілька разів на рік Karlsson представляє нові моделі, які регулярно вражають своєю оригінальністю та новизною.

Параметри та специфікація

Глибина: 2,3 см
Діаметр: 40 см
Колір: рожева
Матеріал : метал + скло

Каталожний номер:

 692701
Поділитися
karlsson

оцінок

4,5 (1 оцінки)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити