Каструля Tescoma President з кришкою 3 л Каструля Tescoma President з кришкою 3 л
Посуд PRESIDENT з преміальної нержавіючої сталі 18/10 оснащений надтовстим сендвіч-дном, тепло від плити передається всередину посуду плавно, без коливань і рівномірно по всій поверхні дна. Готувати легше, без небажаного пригорання.Контейнери та кришки посуду PRESIDENT оснащені суцільними порожнистими ручками з нержавіючої сталі, які, на відміну від звичайних порожнистих ручок, повністю герметичні та ідеально водонепроникні. Тому посуд PRESIDENT можна мити в посудомийній машині, вода не витікає з ручок каструль, запіканок, сковорідок або рожнів після миття.
4,5 11
1949

Каструля Tescoma President з кришкою 3 л

Каструля Tescoma President з кришкою 3 л

Наявність: неактивний товар

ОписанняПосуд PRESIDENT з преміальної нержавіючої сталі 18/10 оснащений надтовстим сендвіч-дном, тепло від плити передається всередину посуду плавно, без коливань і рівномірно по всій поверхні дна. Готувати легше, без небажаного пригорання.
Контейнери та кришки посуду PRESIDENT оснащені суцільними порожнистими ручками з нержавіючої сталі, які, на відміну від звичайних порожнистих ручок, повністю герметичні та ідеально водонепроникні.
Тому посуд PRESIDENT можна мити в посудомийній машині, вода не витікає з ручок каструль, запіканок, сковорідок або рожнів після миття.

Каталожний номер:

 105609
Поділитися
tescoma

оцінок

4,5 (11 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити