Килим Hawaii рожевий, 120 x 170 см Килим Hawaii рожевий, 120 x 170 см
  Якщо ви шукаєте дизайнерський килим, який надійно підкреслить ваш інтер'єр, ви його знайшли! Hawaii – це якісний килим в рожевому кольорі. Гавайський візерунок також виділяється в обробці "heatset carving". Килими виготовлені зі 100% поліпропілену, обробленого за технологією heatset. Цей метод обробки надає килимам багато бажаних властивостей, таких як більший об’єм або стабільність розмірів. В результаті ворс потім скручується, зрізається в певних місцях (карвінг) і його висота коливається в межах 15-25 мм. Ця модифікація надає килиму розкішний пластичний вигляд, а також продовжує термін його служби. Різноманітність кольорів і м'якість на дотик також краще виділяються з цим матеріалом. На якість килима великий вплив має щільність тканих волокон (точки склеювання/м2).
4,5 3
2349

Килим Hawaii рожевий, 120 x 170 см

Килим Hawaii рожевий, 120 x 170 см

3 оцінка
2 349 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 2 349 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 96 Вдячиків

Описання

Якщо ви шукаєте дизайнерський килим, який надійно підкреслить ваш інтер'єр, ви його знайшли! Hawaii – це якісний килим в рожевому кольорі. Гавайський візерунок також виділяється в обробці "heatset carving". Килими виготовлені зі 100% поліпропілену, обробленого за технологією heatset.

Цей метод обробки надає килимам багато бажаних властивостей, таких як більший об’єм або стабільність розмірів. В результаті ворс потім скручується, зрізається в певних місцях (карвінг) і його висота коливається в межах 15-25 мм. Ця модифікація надає килиму розкішний пластичний вигляд, а також продовжує термін його служби. Різноманітність кольорів і м'якість на дотик також краще виділяються з цим матеріалом. На якість килима великий вплив має щільність тканих волокон (точки склеювання/м2).

Параметри та специфікація

Колір: рожева
Матеріал : 100% поліпропилен
Розмір: 120 x 170 см
Розміри: 120 x 170 см

Каталожний номер:

 237133
Поділитися

оцінок

4,5 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити