Клей-спрей для шин Compass 450 мл CAPTAIN Клей-спрей для шин Compass 450 мл CAPTAIN
Швидко та ефективно герметизує проколоту шину без розбирання колеса та без інструментів. Спеціальна латексна формула, герметизує отвори та накачує шину. Підходить для більшості звичайних проколів і повільних витоків тиску, застосовується для проколів розміром до 5 мм.Інструкція із застосування: По можливості видаліть предмет, що спричинив прокол. Встановити колесо вентилем вгору. Ретельно струсіть балончик перед використанням. Накрутіть шланг розпилювача на клапан. Тримайте розпилювач вертикально і натисніть на курок розпилення. Шина надується і герметизується через 1-3 хвилини. Закрийте вентиль колеса і негайно рушайте з місця, щоб засіб рівномірно розподілився в колесі (проїдьте не менше 3-5 миль). Це рішення є тимчасовим (для екстреної поїздки в шиномонтаж). Після цього шина повинна бути професійно відремонтована. Будь ласка, повідомте шиномонтаж про використання цього продукту..
4,0 2
299

Клей-спрей для шин Compass 450 мл CAPTAIN

Клей-спрей для шин Compass 450 мл CAPTAIN

2 оцінка
299 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 239 ₴
Наявність: На замовлення
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняШвидко та ефективно герметизує проколоту шину без розбирання колеса та без інструментів. Спеціальна латексна формула, герметизує отвори та накачує шину. Підходить для більшості звичайних проколів і повільних витоків тиску, застосовується для проколів розміром до 5 мм.
Інструкція із застосування:
  1. По можливості видаліть предмет, що спричинив прокол.
  2. Встановити колесо вентилем вгору.
  3. Ретельно струсіть балончик перед використанням.
  4. Накрутіть шланг розпилювача на клапан.
  5. Тримайте розпилювач вертикально і натисніть на курок розпилення.
  6. Шина надується і герметизується через 1-3 хвилини.
  7. Закрийте вентиль колеса і негайно рушайте з місця, щоб засіб рівномірно розподілився в колесі (проїдьте не менше 3-5 миль).
Це рішення є тимчасовим (для екстреної поїздки в шиномонтаж). Після цього шина повинна бути професійно відремонтована. Будь ласка, повідомте шиномонтаж про використання цього продукту.
.

Параметри та специфікація

Об'єм: 450 мл

Каталожний номер:

 703547
Поділитися
compass

оцінок

4,0 (2 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити