Доставка великогабаритних посилок
- Цей продукт занадто об’ємний або важкий для стандартних служб доставки. Тому в кошику ми запропонуємо вам спеціалізовані послуги, які безпечно доставлять посилку за обраною вами адресою.
- Про доставку замовлення перевізник повідомить вас стандартним способом, як ви звикли при звичайних відправленнях.
Вартість доставки від 999 грн
У вас: до 3 тижнів
Kvalitex Сатинова постільна білизна темно-сіра/світло-сіра, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Kvalitex Сатинова постільна білизна темно-сіра/світло-сіра, 140 x 200 см, 70 x 90 см
Каталожний номер:
208731Описання
- ніжний та елегантний 100% бавовняний сатин
- двостороннє виконання з двома кольоровими сторонами
- входить до ексклюзивної серії Luxury collection
- практична застібка-блискавка
- легко прасується
- вироблено в Чехії
- підходить для цілорічного використання
- 1× підковдра 140 × 200 см
- 1× наволочка 70 × 90 см
Параметри
| Бренд: |
Kvalitex
|
| Вага: | 145 г/м² |
| Застібка: | блискавка |
| Колір: | сіра |
| Матеріал : | 100% бавовна сатин |
| Прасування: | рекомендуємо прасувати на середній температурі |
| Рекомендоване прання: | 60 °C |
| Розмір: | 140 x 200 см, 70 x 90 см |
| Розміри ковдри: | 140 x 200 см |
| Розміри подушки: | 70 x 90 см |
| Сушарка: | ні |
| Тип ліжка: | стандартне односпальне ліжко |
| Щільність тканини: | TC210 |