Leifheit PEGASUS 180 Classic Сушарка для білизни Leifheit PEGASUS 180 Classic Сушарка для білизни
 Сушарка для білизни – необхідний помічник у кожному домі. Сушарка відрізняється стійкістю і великою площею для розвішування більшої кількості білизни, ніж ви звикли. Вона оснащена відкидними бічними частинами, на які можна легко повісити довгі речі. Матеріал, з якого виготовлена ​​сушарка, гарантовано протистоїть корозії та відмінно справляється з несприятливими погодними умовами. Крім основної великої поверхні, виріб також має механізм easyclip для сушіння дрібної білизни. На цю практичну сушильну стійку можна легко повісити білизну з 2 циклів прання. Ніжки складаються та мають стабілізуючі частини внизу. Вона ідеально підходить для будь-якого домогосподарства. Технічні параметри: •        висота сушарки: 87 см •        висота складних бічних частин: 105 см •        розмах з відкритими бічними частинами: 157 см •        розміри сушарки в складеному вигляді: 95 х 66,3 х 6,2 см •        гарантія: 3 роки
4,5 82
1029

Leifheit PEGASUS 180 Classic Сушарка для білизни

Leifheit PEGASUS 180 Classic Сушарка для білизни

Наявність: неактивний товар

ОписанняСушарка для білизни – необхідний помічник у кожному домі. Сушарка відрізняється стійкістю і великою площею для розвішування більшої кількості білизни, ніж ви звикли. Вона оснащена відкидними бічними частинами, на які можна легко повісити довгі речі. Матеріал, з якого виготовлена ​​сушарка, гарантовано протистоїть корозії та відмінно справляється з несприятливими погодними умовами. Крім основної великої поверхні, виріб також має механізм easyclip для сушіння дрібної білизни. На цю практичну сушильну стійку можна легко повісити білизну з 2 циклів прання. Ніжки складаються та мають стабілізуючі частини внизу. Вона ідеально підходить для будь-якого домогосподарства.

Технічні параметри:

•        висота сушарки: 87 см

•        висота складних бічних частин: 105 см

•        розмах з відкритими бічними частинами: 157 см

•        розміри сушарки в складеному вигляді: 95 х 66,3 х 6,2 см

•        гарантія: 3 роки

Каталожний номер:

 800934
Поділитися
leifheit

оцінок

4,5 (82 оцінка)
97 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити