Mäser Столовий набір із 16 предметів OSITA PINK Mäser Столовий набір із 16 предметів OSITA PINK
Недільний обід з трьох страв з родиною? Велика стопка млинців на сніданок? Кажуть, що ми їмо очима, і ніщо не смакує так добре, як з любов'ю приготована смакота, подана на красивому посуді.Керамічний столовий набір, де тарілки виділяються кремовим відтінком зсередини, а рожевий домінує ззовні. У той час як миска та чашка мають зворотне поєднання кольорів. Таке поєднання робить цей столовий сервіз елегантним та дизайнерським елементом вашого обіднього столу. У комплект входить: 4х мілка тарілка - діам. 27 см 4x десертна тарілка - діам. 20 см 4x миска - діам. 15 см 4x чашка - об’єм  350 мл
4,0 3
1699

Mäser Столовий набір із 16 предметів OSITA PINK

Mäser Столовий набір із 16 предметів OSITA PINK

Наявність: Продано

ОписанняНедільний обід з трьох страв з родиною? Велика стопка млинців на сніданок? Кажуть, що ми їмо очима, і ніщо не смакує так добре, як з любов'ю приготована смакота, подана на красивому посуді.Керамічний столовий набір, де тарілки виділяються кремовим відтінком зсередини, а рожевий домінує ззовні. У той час як миска та чашка мають зворотне поєднання кольорів. Таке поєднання робить цей столовий сервіз елегантним та дизайнерським елементом вашого обіднього столу. 
У комплект входить:
  • 4х мілка тарілка - діам. 27 см
  • 4x десертна тарілка - діам. 20 см
  • 4x миска - діам. 15 см
  • 4x чашка - об’єм  350 мл

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 16 шт.
Колір: рожева
Матеріал : кераміка
Мікрохвильова піч: ні
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 126034
Поділитися
maser

оцінок

4,0 (3 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.