Mediashop Livington Дошка для розморожування Mediashop Livington Дошка для розморожування
Сучасна обробна дошка для розморожування Livington зі спеціально розробленою поверхнею для розморожування розморозить ваші продукти до трьох разів швидше, завжди зберігаючи первинний смак! Це заощадить вам багато часу на розморожування продуктів в майбутньому! Теплопровідна спеціальна поверхня швидко відводить холод від ваших продуктів і розморожує їх до трьох разів швидше. Frost Away розморожує будь-яке м'ясо в найкоротші терміни. Будь то великі яловичі стейки, свинячі відбивні, куряче філе або риба. Але навіть заморожені супи та соуси розморожуються без проблем! Навіть упаковані продукти з морозильної камери більше не є проблемою! Заморозьте креветки для швидкого смаження у фритюрі або бургери для імпровізованого барбекю! Це не може бути простіше і практичніше. Вершкове масло також можна швидко розтопити! Вбудована терка ідеально підходить для подрібнення часнику, імбиру, перцю чилі та інших необхідних інгредієнтів! Відразу ж приправте розморожене м'ясо свіжо натертим часником і зеленню. А коли закінчите, просто покладіть Livington Frost Away в посудомийну машину для швидкого та гігієнічного миття. Забудьте про очікування, поки заморожені продукти розморозяться! Розморозьте їх за третину часу, наточіть лезо, наріжте та натріть їжу. Одна тарілка, 4 супер корисні функції - це Livington Frost Away!Особливості: розморожування до 3-х разів швидше без втрати якості та смаку їжі дошка для розморожування, обробна дошка, точилка для ножів і терка в одному флаконі просто переверніть її, і ваша дошка для розморожування стане універсальною обробною дошкою вбудована точилка для ножів для легкого заточування ваших ножів практична поверхня для терки часнику, імбиру, чилі тощо конденсат не витікає завдяки каналам для розморожування нековзний гумовий бортик для безпечного зберігання продуктів на робочій поверхні легке очищення - можна мити в посудомийній машиніУВАГА! Не ріжте на поверхні для розморожуваннязагальний розмір: 36,5 х 25,5 смрозмір поверхні для розморожування: 29 х 22,5 смрозмір поверхні решітки: 4,5 х 5 см
4,0 26
619

Mediashop Livington Дошка для розморожування

Mediashop Livington Дошка для розморожування

Наявність: неактивний товар

ОписанняСучасна обробна дошка для розморожування Livington зі спеціально розробленою поверхнею для розморожування розморозить ваші продукти до трьох разів швидше, завжди зберігаючи первинний смак! Це заощадить вам багато часу на розморожування продуктів в майбутньому!
Теплопровідна спеціальна поверхня швидко відводить холод від ваших продуктів і розморожує їх до трьох разів швидше. Frost Away розморожує будь-яке м'ясо в найкоротші терміни. Будь то великі яловичі стейки, свинячі відбивні, куряче філе або риба. Але навіть заморожені супи та соуси розморожуються без проблем! Навіть упаковані продукти з морозильної камери більше не є проблемою!
Заморозьте креветки для швидкого смаження у фритюрі або бургери для імпровізованого барбекю! Це не може бути простіше і практичніше. Вершкове масло також можна швидко розтопити!
Вбудована терка ідеально підходить для подрібнення часнику, імбиру, перцю чилі та інших необхідних інгредієнтів! Відразу ж приправте розморожене м'ясо свіжо натертим часником і зеленню. А коли закінчите, просто покладіть Livington Frost Away в посудомийну машину для швидкого та гігієнічного миття. Забудьте про очікування, поки заморожені продукти розморозяться! Розморозьте їх за третину часу, наточіть лезо, наріжте та натріть їжу. Одна тарілка, 4 супер корисні функції - це Livington Frost Away!
Особливості:
  • розморожування до 3-х разів швидше без втрати якості та смаку їжі
  • дошка для розморожування, обробна дошка, точилка для ножів і терка в одному флаконі
  • просто переверніть її, і ваша дошка для розморожування стане універсальною обробною дошкою
  • вбудована точилка для ножів для легкого заточування ваших ножів
  • практична поверхня для терки часнику, імбиру, чилі тощо
  • конденсат не витікає завдяки каналам для розморожування
  • нековзний гумовий бортик для безпечного зберігання продуктів на робочій поверхні
  • легке очищення - можна мити в посудомийній машині
УВАГА! Не ріжте на поверхні для розморожування
загальний розмір: 36,5 х 25,5 см
розмір поверхні для розморожування: 29 х 22,5 см
розмір поверхні решітки: 4,5 х 5 см

Каталожний номер:

 805215
Поділитися
mediashop

оцінок

4,0 (26 оцінка)
88 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.