Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON
Ви неодмінно будете використовувати ці нетрадиційні листи LEAF-ON, коли будете сидіти на природі з друзями. Завдяки цим листочкам до келиха не потраплять ні комахи, ні листя, що гарантує безперешкодну насолоду від напою. Оливки, горіхи та закуски також знайдуть місце на маленькій кришці на фуршетній вечірці. Ви не зможете насититися LEAF-ON'ом, а завдяки різним кольорам його також можна використовувати як розмежувач келихів. LEAF-ON виготовлений з нового органічного матеріалу Koziol з натуральною целюлозою: екологічно чистий, безпечний для харчових продуктів, на 100% придатний для вторинної переробки, абсолютно без шкідливих речовин, без формальдегіду та BPA. Крім того, він надзвичайно довговічний, міцний і, звичайно, безпечний для миття в посудомийній машині. Виробництво в Німеччині також дозволяє активно скорочувати викиди CO2 завдяки коротким транспортним маршрутам та використанню "зеленої" електроенергії.
4,5 10
399

Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON

Знижка -15%
Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON

Набір кришок Koziol з 4-х частин для скла LEAF-ON

10 оцінка
Раніше: 469 ₴ | Знижка: 70 ₴ 399 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 399 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: вівторок 04. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 13 Вдячиків

ОписанняВи неодмінно будете використовувати ці нетрадиційні листи LEAF-ON, коли будете сидіти на природі з друзями. Завдяки цим листочкам до келиха не потраплять ні комахи, ні листя, що гарантує безперешкодну насолоду від напою. Оливки, горіхи та закуски також знайдуть місце на маленькій кришці на фуршетній вечірці. Ви не зможете насититися LEAF-ON'ом, а завдяки різним кольорам його також можна використовувати як розмежувач келихів.
LEAF-ON виготовлений з нового органічного матеріалу Koziol з натуральною целюлозою: екологічно чистий, безпечний для харчових продуктів, на 100% придатний для вторинної переробки, абсолютно без шкідливих речовин, без формальдегіду та BPA. Крім того, він надзвичайно довговічний, міцний і, звичайно, безпечний для миття в посудомийній машині. Виробництво в Німеччині також дозволяє активно скорочувати викиди CO2 завдяки коротким транспортним маршрутам та використанню "зеленої" електроенергії.

Параметри та специфікація

Висота: 2,6 см
Глибина: 14,2 см
Кількість штук в наборі: 4 шт.
Колір: поєднання кольорів
Матеріал : пластик
Посудомийна машина: так
Ширина : 9,2 см

Каталожний номер:

 125970
Поділитися
koziol

оцінок

4,5 (10 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити