Набір осушувачів Sixtol Car Dry Car Pads Dry Car,6 шт. Набір осушувачів Sixtol Car Dry Car Pads Dry Car,6 шт.
Практичний набір осушувачів Dry Car з двома нековзними подушечками та двома серветками з мікрофібри.Для чистих/прозорих вікон та сухого інтер'єру. Набір Sixtol Dry Car Set включає дві осушувальні подушечки вагою 350 і 1000 г, дві протиковзкі накладки на приладову панель автомобіля та дві зручні серветки з мікрофібри. Осушувачі поглинають небажану вологу з повітря, тим самим захищаючи салон вашого автомобіля або будинку, ваш одяг та інші речі від цвілі і грибка, сповільнюючи корозію металу, викликану підвищеною вологістю, а також служать гарним аксесуаром. Dry Car pads містять 350 г/1000 г силікагелю, який поглинає та утримує приблизно 120 мл/350 мл води з повітря. Після досягнення максимальної ємності подушечки синя індикаторна крапка стає рожевою, і подушечку необхідно висушити перед подальшим використанням. Подушку можна легко висушити всього за 30 хвилин у кухонній духовці при максимальній температурі 70-80 °C, після чого вона знову готова до використання. Крім видалення вологи в автомобілі, подушка також підходить для каравану або будинку, особливо в шафах, кухні, дитячій кімнаті, ванній кімнаті, коморах та інших місцях, де накопичується небажана волога. Осушувальні прокладки - це простий, але дуже ефективний інструмент для позбавлення від надмірної вологи.Основні переваги: поглинають небажану вологу з повітря поглинають приблизно 120 мл/350 мл води можна висушити всього за 30 хвилин і використовувати повторно маленькі розміри зручна петля для підвішування не потребує живлення неслизькі подушечки та серветки з мікрофібри в комплекті функціональний термін служби подушечок до 2 роківСклад набору: 1 силікагелевий осушувач 350 г 1 силікагелевий осушувач 1000 г 2 нековзкі автомобільні прокладки 2 серветки з мікрофібриІнструкція із застосування:Вийміть осушувач з пластикової упаковки.Помістіть її в місце, де збирається найбільше вологи.Коли подушка заповниться, синя крапка стане рожевою, і слід дати їй висохнути перед подальшим використанням.Сушіть подушку на батареї (протягом приблизно 24 годин) або в попередньо розігрітій кухонній духовці при температурі 70-80°C. Після того, як духовка достатньо розігріється, помістіть подушку в духовку на 30 хвилин на решітку, деко або тарілку індикаторною крапкою догори.Після висихання подушку можна використовувати знову.Використання подушок: видаляє вологу в салоні автомобіля - позбавляє від запотівання вікон видаляє вологу в салоні каравану видаляє вологу навколо вікон в будинку видаляє вологу на кухні або у ванній кімнаті видаляє вологу в шафі для одягу, коморах тощо.Технічні параметри:розмір подушок: 12 х 20 х 4 см та 15 х 6 х 25 смрозмір упаковки: 12 х 16 х 26 смвага подушок: 1350 гМатеріал подушок: зовнішній чохол 80% поліестер і 20% поліамід, внутрішній чохол з флізеліну, наповнення подушок з бісеру Silikagel
4,5 2
789

Набір осушувачів Sixtol Car Dry Car Pads Dry Car,6 шт.

Набір осушувачів Sixtol Car Dry Car Pads Dry Car,6 шт.

2 оцінка
789 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 789 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: вівторок 04. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 28 Вдячиків

ОписанняПрактичний набір осушувачів Dry Car з двома нековзними подушечками та двома серветками з мікрофібри.
Для чистих/прозорих вікон та сухого інтер'єру. Набір Sixtol Dry Car Set включає дві осушувальні подушечки вагою 350 і 1000 г, дві протиковзкі накладки на приладову панель автомобіля та дві зручні серветки з мікрофібри.
Осушувачі поглинають небажану вологу з повітря, тим самим захищаючи салон вашого автомобіля або будинку, ваш одяг та інші речі від цвілі і грибка, сповільнюючи корозію металу, викликану підвищеною вологістю, а також служать гарним аксесуаром. Dry Car pads містять 350 г/1000 г силікагелю, який поглинає та утримує приблизно 120 мл/350 мл води з повітря.
Після досягнення максимальної ємності подушечки синя індикаторна крапка стає рожевою, і подушечку необхідно висушити перед подальшим використанням. Подушку можна легко висушити всього за 30 хвилин у кухонній духовці при максимальній температурі 70-80 °C, після чого вона знову готова до використання. Крім видалення вологи в автомобілі, подушка також підходить для каравану або будинку, особливо в шафах, кухні, дитячій кімнаті, ванній кімнаті, коморах та інших місцях, де накопичується небажана волога. Осушувальні прокладки - це простий, але дуже ефективний інструмент для позбавлення від надмірної вологи.
Основні переваги:
 • поглинають небажану вологу з повітря
 • поглинають приблизно 120 мл/350 мл води
 • можна висушити всього за 30 хвилин і використовувати повторно
 • маленькі розміри зручна петля для підвішування
 • не потребує живлення
 • неслизькі подушечки та серветки з мікрофібри в комплекті
 • функціональний термін служби подушечок до 2 років
Склад набору:
 • 1 силікагелевий осушувач 350 г
 • 1 силікагелевий осушувач 1000 г
 • 2 нековзкі автомобільні прокладки
 • 2 серветки з мікрофібри
Інструкція із застосування:
Вийміть осушувач з пластикової упаковки.
Помістіть її в місце, де збирається найбільше вологи.
Коли подушка заповниться, синя крапка стане рожевою, і слід дати їй висохнути перед подальшим використанням.
Сушіть подушку на батареї (протягом приблизно 24 годин) або в попередньо розігрітій кухонній духовці при температурі 70-80°C. Після того, як духовка достатньо розігріється, помістіть подушку в духовку на 30 хвилин на решітку, деко або тарілку індикаторною крапкою догори.
Після висихання подушку можна використовувати знову.
Використання подушок:
 • видаляє вологу в салоні автомобіля - позбавляє від запотівання вікон
 • видаляє вологу в салоні каравану
 • видаляє вологу навколо вікон в будинку
 • видаляє вологу на кухні або у ванній кімнаті
 • видаляє вологу в шафі для одягу, коморах тощо.
Технічні параметри:
розмір подушок: 12 х 20 х 4 см та 15 х 6 х 25 см
розмір упаковки: 12 х 16 х 26 см
вага подушок: 1350 г
Матеріал подушок: зовнішній чохол 80% поліестер і 20% поліамід, внутрішній чохол з флізеліну, наповнення подушок з бісеру Silikagel

Параметри та специфікація

Кількість штук в наборі: 6 шт.
Колір: чорна
Матеріал : 80% поліестер, 20% поліамід

Каталожний номер:

 703563
Поділитися
sixtol

оцінок

4,5 (2 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити