Одиничний килим Porto коричневий, 80 x 150 см Одиничний килим Porto коричневий, 80 x 150 см
 Килими Porto дуже практичні і водночас гарні та позачасові. Килими виготовлені з міцного матеріалу. Їхня структура складається з петлевого ворсу висотою 6 мм. Волокна килима сплетені в тривимірний візерунок. Структура волокна міцна, тому килим підходить для підвищених навантажень. Завдяки скульптурному ефекту та простому малюнку килим у приміщенні має дуже елегантний вигляд. Килими підходять практично до всіх типів інтер’єрів, вони є простим і вишуканим доповненням будь-якого помешкання.
0,0 0
649

Одиничний килим Porto коричневий, 80 x 150 см

Одиничний килим Porto коричневий, 80 x 150 см

Наявність: Продано

ОписанняКилими Porto дуже практичні і водночас гарні та позачасові. Килими виготовлені з міцного матеріалу. Їхня структура складається з петлевого ворсу висотою 6 мм. Волокна килима сплетені в тривимірний візерунок. Структура волокна міцна, тому килим підходить для підвищених навантажень. Завдяки скульптурному ефекту та простому малюнку килим у приміщенні має дуже елегантний вигляд. Килими підходять практично до всіх типів інтер’єрів, вони є простим і вишуканим доповненням будь-якого помешкання.

Параметри та специфікація

Вага: 1730 г/м²
Колір: коричнева
Матеріал : 100% поліпропилен
Розмір: 80 x 150 см

Каталожний номер:

 233691
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.