Органайзер для одягу підвісний Sandy 30 x 30 x 105см, 6 полиць, бежевий Органайзер для одягу підвісний Sandy 30 x 30 x 105см, 6 полиць, бежевий
Органайзер легкий і портативний - просто повісьте його в шафу або на вішалку для одягу. Ви миттєво отримаєте 7 додаткових невеликих поличок. Якщо ви не користуєтеся органайзером або не хочете його транспортувати, він легко складається і займає мінімум місця у вашому багажі. Підвісний органайзер Compactor виготовлений з нетканого матеріалу, а внутрішні полиці укріплені картоном. Органайзер дуже легкий завдяки використовуваному матеріалу, а його кріплення дуже просте. Завдяки інтегрованим смужкам на липучках, вам просто потрібно вибрати вільний простір близько 15 см у вашій шафі і використовувати липучку вгорі. Кріплення досить міцне, полиці витримують навантаження до 6 кг..
0,0 0
569

Органайзер для одягу підвісний Sandy 30 x 30 x 105см, 6 полиць, бежевий

Органайзер для одягу підвісний Sandy 30 x 30 x 105см, 6 полиць, бежевий

569 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 569 ₴
Наявність: На складі 4 шт
У вас: середа 26. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 15 Вдячиків

ОписанняОрганайзер легкий і портативний - просто повісьте його в шафу або на вішалку для одягу. Ви миттєво отримаєте 7 додаткових невеликих поличок. Якщо ви не користуєтеся органайзером або не хочете його транспортувати, він легко складається і займає мінімум місця у вашому багажі. Підвісний органайзер Compactor виготовлений з нетканого матеріалу, а внутрішні полиці укріплені картоном.
Органайзер дуже легкий завдяки використовуваному матеріалу, а його кріплення дуже просте. Завдяки інтегрованим смужкам на липучках, вам просто потрібно вибрати вільний простір близько 15 см у вашій шафі і використовувати липучку вгорі. Кріплення досить міцне, полиці витримують навантаження до 6 кг.
.

Параметри та специфікація

Вантажопідйомність: 6 кг
Висота: 105 см
Глибина: 30 см
Колір: бежева
Матеріал : нетканий матеріал
Ширина : 30 см

Каталожний номер:

 806327
Поділитися
compactor

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.