Orion Бутель-деміджон з кришкою, 1,5 л Orion Бутель-деміджон з кришкою, 1,5 л
Коли настає час збирати врожай фруктів, які ви не встигли законсервувати, а на винокурнях кипить робота, саме час подумати про те, в чому зберігати ваш коньяк. Рішенням для зберігання не тільки самогону, але і домашнього вина або мускату, є невеликий скляний демільйон. А щоб жодна крапля не пропала даремно, ємність оснащена кришкою, що закручується, з поліпропілену. Підходить не тільки для зберігання сливового бренді, вишневого бренді та інших міцних напоїв, але і для домашніх сиропів або різних мацератів. Підходить для рідин з температурою до +60 °C.
0,0 0
209

Orion Бутель-деміджон з кришкою, 1,5 л

Orion Бутель-деміджон з кришкою, 1,5 л

209 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 209 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: понеділок 05. 08. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняКоли настає час збирати врожай фруктів, які ви не встигли законсервувати, а на винокурнях кипить робота, саме час подумати про те, в чому зберігати ваш коньяк.
Рішенням для зберігання не тільки самогону, але і домашнього вина або мускату, є невеликий скляний демільйон. А щоб жодна крапля не пропала даремно, ємність оснащена кришкою, що закручується, з поліпропілену.
Підходить не тільки для зберігання сливового бренді, вишневого бренді та інших міцних напоїв, але і для домашніх сиропів або різних мацератів. Підходить для рідин з температурою до +60 °C.

Параметри та специфікація

Вага : 0 кг
Висота: 27,5 см
Діаметр: 12 см
Колір: прозора
Матеріал : пластик + скло
Об'єм: 1,5 л
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 128081
Поділитися
orion

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.