Orion Пластиковий контейнер з ущільнювачем PRIM, 1,5 л Orion Пластиковий контейнер з ущільнювачем PRIM, 1,5 л
 Практична прозора квадратна пластикова коробка підходить для щоденного використання в побуті, а також для транспортування, перенесення їжі на роботу, в поїздки або на відпочинок. Це ідеальна тара для зберігання свіжих продуктів або залишків обіду в холодильнику. Завдяки силіконовому ущільнювачу в кришці і бічним затискачам її можна щільно закрити, щоб суп, соус, салати з йогуртом або мариноване м'ясо, готове до гриля, не пролилося. Придатність до використання при температурі від -25 °C до +95 °C робить його придатним не тільки для холодильника, але і для морозильної камери. Вдома або на роботі приготовану їжу в контейнері без кришки можна розігріти в мікрохвильовій печі і помити в посудомийній машині.
4,5 10
159

Orion Пластиковий контейнер з ущільнювачем PRIM, 1,5 л

Orion Пластиковий контейнер з ущільнювачем PRIM, 1,5 л

10 оцінка
159 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 159 ₴
Наявність: В наявності у постачальника
Зробивши покупку ви отримаєте 6 Вдячиків

ОписанняПрактична прозора квадратна пластикова коробка підходить для щоденного використання в побуті, а також для транспортування, перенесення їжі на роботу, в поїздки або на відпочинок. Це ідеальна тара для зберігання свіжих продуктів або залишків обіду в холодильнику.

Завдяки силіконовому ущільнювачу в кришці і бічним затискачам її можна щільно закрити, щоб суп, соус, салати з йогуртом або мариноване м'ясо, готове до гриля, не пролилося.

Придатність до використання при температурі від -25 °C до +95 °C робить його придатним не тільки для холодильника, але і для морозильної камери. Вдома або на роботі приготовану їжу в контейнері без кришки можна розігріти в мікрохвильовій печі і помити в посудомийній машині.

Параметри та специфікація

Вага : 0,15 кг
Висота: 9,5 см
Глибина: 17 см
Колір: прозора
Матеріал : пластик
Мікрохвильова піч: так
Об'єм: 1,5 л
Посудомийна машина: так
Ширина : 17 см

Каталожний номер:

 124373
Поділитися
orion

оцінок

4,5 (10 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.