LOCKnLOCK пластиковий секційний контейнер 3,4 л LOCKnLOCK пластиковий секційний контейнер 3,4 л
  Ємності Lock & Lock — безпечні функціональні контейнери, виготовлені з високоякісного пластику, міцного та стійкого до високих температур. Ця ємність має практичні відділення, що гарантують відокремлення харчових продуктів. Ємності 100% герметичні, а отже, забезпечують довготривалу свіжість продуктів, що зберігаються; бездоганні вони і з погляду збереження аромату. Чотири рухомі «защіпки», що фіксують кришку, стійкі до зношування. Ємності мають спеціально розроблене зовнішнє дно, яке дає змогу безпечно ставити їх одна на одну та не ковзати. Ємності Lock & Lock можна використовувати в холодильнику, мікрохвильовій печі або для заморожування, вони пройшли гігієнічні випробування та відповідають найсуворішим вимогам. Ємності можна мити в посудомийній машині.   Розміри: 297 x 152 x 118 мм.
4,5 55
499

LOCKnLOCK пластиковий секційний контейнер 3,4 л

LOCKnLOCK пластиковий секційний контейнер 3,4 л
Цей тиждень купило 8 замовників

LOCKnLOCK пластиковий секційний контейнер 3,4 л

55 оцінка
499 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 499 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: середа 13. 03. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 27 Вдячиків

Описання

Ємності Lock & Lock — безпечні функціональні контейнери, виготовлені з високоякісного пластику, міцного та стійкого до високих температур. Ця ємність має практичні відділення, що гарантують відокремлення харчових продуктів. Ємності 100% герметичні, а отже, забезпечують довготривалу свіжість продуктів, що зберігаються; бездоганні вони і з погляду збереження аромату. Чотири рухомі «защіпки», що фіксують кришку, стійкі до зношування. Ємності мають спеціально розроблене зовнішнє дно, яке дає змогу безпечно ставити їх одна на одну та не ковзати. Ємності Lock & Lock можна використовувати в холодильнику, мікрохвильовій печі або для заморожування, вони пройшли гігієнічні випробування та відповідають найсуворішим вимогам. Ємності можна мити в посудомийній машині.
 
Розміри: 297 x 152 x 118 мм.

Параметри та специфікація

Матеріал : пластик
Мікрохвильова піч: так
Посудомийна машина: так

Каталожний номер:

 101109
Поділитися
locklock

оцінок

4,5 (55 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити