Поручень для ліжка, 32 x 45 см Поручень для ліжка, 32 x 45 см
Цей поручень призначений для людей похилого віку та людей з обмеженою рухливістю. Він полегшує вставання з ліжка, забезпечує підтримку, підвищує безпеку та запобігає небажаним падінням. Він також зменшує навантаження на спину та суглоби. Просто прикріпіть тримач безпосередньо до решітки або рами ліжка за допомогою міцних нейлонових ременів, а потім накрийте матрацом. Ремені входять в комплект поставки. Той факт, що вам не потрібно використовувати жодних інструментів, робить збірку дуже простою.
4,5 27
1729

Поручень для ліжка, 32 x 45 см

Поручень для ліжка, 32 x 45 см

Наявність: неактивний товар

ОписанняЦей поручень призначений для людей похилого віку та людей з обмеженою рухливістю. Він полегшує вставання з ліжка, забезпечує підтримку, підвищує безпеку та запобігає небажаним падінням. Він також зменшує навантаження на спину та суглоби.
Просто прикріпіть тримач безпосередньо до решітки або рами ліжка за допомогою міцних нейлонових ременів, а потім накрийте матрацом. Ремені входять в комплект поставки. Той факт, що вам не потрібно використовувати жодних інструментів, робить збірку дуже простою.

Каталожний номер:

 681742
Поділитися

оцінок

4,5 (27 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.