Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см
Коллекція Luxury - це колекція дуже сучасних і позачасових дизайнів. Використовувана тканина дуже якісна і одночасно м'яка. Постільна білизна з сатину Moya зеленого кольору прикрашена елегантним візерунком з квітів на темно-зеленому тлі.Коллекція Luxury - це колекція високоякісного бавовняного сатину jp, який виділяється своїми позачасовими візерунками, а також точністю і якістю готової постільної білизни. Постільна білизна з бавовняного сатину має тонкий блиск і виглядає дуже розкішно. Ми також пропонуємо широкий асортимент декоративних наволочок, які ідеально підійдуть до загального вигляду вашого ліжка.Постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини сатинового переплетення. Тканина характеризується високою обробкою дуже тонких ниток, завдяки чому зберігається міцність тканини, але саме щільна обробка тканини робить постільну білизну теплою і дуже приємною на дотик. На бавовняному сатині дизайн набагато різноманітніший, а кольори на цьому переплетенні дуже виділяються, в тому числі завдяки мерсеризації. Мерсеризація - це обробка, яка змінює ниркоподібний поперечний переріз бавовняного волокна на круглий. Ця форма відображає блиск з усіх боків, і тому кольори є яскравими.Білизна, як правило, виготовляється із застібкою-блискавкою. Вшита застібка-блискавка є однією з найбільш бажаних на сьогоднішній день, і це через дуже легку зміну постільної білизни. Для виробництва використовується застібка-блискавка з бігунком, який ніяк не виступає з постільної білизни. Застібка білизни здійснюється за допомогою так званого замка, де блискавка знаходиться не на всю ширину білизни, а вшита в 10 см від краю, кути білизни таким чином укріплені.Прохання випрати білизну перед першим використанням. Розміри постільної білизни вказані після усадки, де нова постільна білизна виготовляється з запасом на розмір. Усадка бавовняних тканин є однією із загальних характеристик. Будь ласка, дотримуйтесь символів по догляду на етикетці виробу.Ми не рекомендуємо сушити постільну білизну в сушильній машині, але якщо ви все ж хочете скористатися сушильною машиною, виберіть більш тривалу програму з нижчою температурою сушіння. Обов'язково періть, сушіть і прасуйте постільну білизну навиворіт. Постільна білизна з сатинової бавовни легко прасується, тому вона не мнеться, як традиційна постільна білизна з однотонної бавовни і прасувати її набагато легше. Постільна білизна виготовлена в Чехії. В комплект входить: 2х наволочка 70 х 90 см 1х підодіяльник 200 х 200 см.
0,0 0
2659

Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см

Знижка -33%
Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см

Постільна білизна Kvalitex Сатин Розкішна колекціяMoya, 200 x 200 см, 2x 70 x 90 см

Раніше: 3 989 ₴ | Знижка: 1 330 ₴ 2 659 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 2 659 ₴
Наявність: На складі 2 шт
У вас: вівторок 04. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 116 Вдячиків

ОписанняКоллекція Luxury - це колекція дуже сучасних і позачасових дизайнів. Використовувана тканина дуже якісна і одночасно м'яка. Постільна білизна з сатину Moya зеленого кольору прикрашена елегантним візерунком з квітів на темно-зеленому тлі.
Коллекція Luxury - це колекція високоякісного бавовняного сатину jp, який виділяється своїми позачасовими візерунками, а також точністю і якістю готової постільної білизни. Постільна білизна з бавовняного сатину має тонкий блиск і виглядає дуже розкішно. Ми також пропонуємо широкий асортимент декоративних наволочок, які ідеально підійдуть до загального вигляду вашого ліжка.
Постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини сатинового переплетення. Тканина характеризується високою обробкою дуже тонких ниток, завдяки чому зберігається міцність тканини, але саме щільна обробка тканини робить постільну білизну теплою і дуже приємною на дотик. На бавовняному сатині дизайн набагато різноманітніший, а кольори на цьому переплетенні дуже виділяються, в тому числі завдяки мерсеризації. Мерсеризація - це обробка, яка змінює ниркоподібний поперечний переріз бавовняного волокна на круглий. Ця форма відображає блиск з усіх боків, і тому кольори є яскравими.
Білизна, як правило, виготовляється із застібкою-блискавкою. Вшита застібка-блискавка є однією з найбільш бажаних на сьогоднішній день, і це через дуже легку зміну постільної білизни. Для виробництва використовується застібка-блискавка з бігунком, який ніяк не виступає з постільної білизни. Застібка білизни здійснюється за допомогою так званого замка, де блискавка знаходиться не на всю ширину білизни, а вшита в 10 см від краю, кути білизни таким чином укріплені.
Прохання випрати білизну перед першим використанням. Розміри постільної білизни вказані після усадки, де нова постільна білизна виготовляється з запасом на розмір. Усадка бавовняних тканин є однією із загальних характеристик. Будь ласка, дотримуйтесь символів по догляду на етикетці виробу.
Ми не рекомендуємо сушити постільну білизну в сушильній машині, але якщо ви все ж хочете скористатися сушильною машиною, виберіть більш тривалу програму з нижчою температурою сушіння. Обов'язково періть, сушіть і прасуйте постільну білизну навиворіт. Постільна білизна з сатинової бавовни легко прасується, тому вона не мнеться, як традиційна постільна білизна з однотонної бавовни і прасувати її набагато легше.
Постільна білизна виготовлена в Чехії.
В комплект входить:
  • 2х наволочка 70 х 90 см
  • 1х підодіяльник 200 х 200 см
.

Параметри та специфікація

Застібка: блискавка
Колір: зелена
Матеріал : 100% бавовна сатин
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 200 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
Розміри ковдри: 200 x 200 см
Розміри подушки: 70 x 90 см
Сушарка: так
Тип ліжка: стандартне двоспальне ліжко

Каталожний номер:

 239518
Поділитися
kvalitex

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити