Rabalux 6915 Gremio настільний світильник, чорний Rabalux 6915 Gremio настільний світильник, чорний
  Настільний світильник Gremio, що репрезентує індустріальний стиль, рекомендований передусім для вітальні або спальні. Чорний металевий світильник доповнений стрижневим плафоном і круглою декоративною буковою основою.   Світильник Gremio можна використати з однією лампою потужністю до 40 Вт. Тип цоколя - E27. Залежно від уподобань можна вибрати тепле або природне біле джерело світла. Для створення ще цікавішого ефекту використовуйте його зі спеціальною лампою оригінальної форми. Ця модель постачається без джерела світла.
0,0 0
1269

Rabalux 6915 Gremio настільний світильник, чорний

Rabalux 6915 Gremio настільний світильник, чорний

1 269 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 1 269 ₴
Наявність: На складі 3 шт
У вас: середа 03. 07. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 48 Вдячиків

Описання

Настільний світильник Gremio, що репрезентує індустріальний стиль, рекомендований передусім для вітальні або спальні. Чорний металевий світильник доповнений стрижневим плафоном і круглою декоративною буковою основою.
 
Світильник Gremio можна використати з однією лампою потужністю до 40 Вт. Тип цоколя - E27. Залежно від уподобань можна вибрати тепле або природне біле джерело світла. Для створення ще цікавішого ефекту використовуйте його зі спеціальною лампою оригінальної форми. Ця модель постачається без джерела світла.

Параметри та специфікація

Висота: 24,5 см
Діаметр: 10 см
Довжина кабелю живлення: 1,72 м
Захист IP : 20
Колір: чорна
Матеріал : деревина + метал
Цокіль: E27
Ширина : 15 см

Каталожний номер:

 697237
Поділитися
rabalux

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.