Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий
Ремінь кріпиться до шлейки собаки за допомогою карабіна, а інший кінець закріплюється в замок ременя безпеки на сидінні автомобіля. Завдяки цьому простому рішенню ви можете бути спокійні, що ви та ваш собака подорожуєте в безпеці. Ви можете залишати ремінь у замку навіть тоді, коли не подорожуєте з собакою. Це полегшить ваше життя кожного разу, коли ви подорожуєте з чотирилапим другом...Технічні характеристики та параметри: простий і зручний у використанні ремінь утримує собаку на місці міцний карабін універсальне використання -. підходить для більшості автомобілів (не сумісний з Volvo) регульована довжина 38 - 56 см для більшого діапазону рухуНаша порада:Щоб зберегти заднє сидіння чистим, спробуйте, наприклад Чохол для лавки Kurgo Wander або захисний чохол для заднього сидіння Kurgo Wander Hammock..
0,0 0
499

Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий

Знижка -12% Новинка
Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий

Ремінь безпеки Kurgo для собак, помаранчевий

Раніше: 569 ₴ | Знижка: 70 ₴ 499 ₴
Найнижча ціна за останніх 30 днів: 499 ₴
Наявність: На складі
У вас: вівторок 25. 06. 2024
Зробивши покупку ви отримаєте 10 Вдячиків

ОписанняРемінь кріпиться до шлейки собаки за допомогою карабіна, а інший кінець закріплюється в замок ременя безпеки на сидінні автомобіля. Завдяки цьому простому рішенню ви можете бути спокійні, що ви та ваш собака подорожуєте в безпеці. Ви можете залишати ремінь у замку навіть тоді, коли не подорожуєте з собакою. Це полегшить ваше життя кожного разу, коли ви подорожуєте з чотирилапим другом...
Технічні характеристики та параметри:
  • простий і зручний у використанні
  • ремінь утримує собаку на місці
  • міцний карабін
  • універсальне використання -. підходить для більшості автомобілів (не сумісний з Volvo)
  • регульована довжина 38 - 56 см для більшого діапазону руху
Наша порада:
Щоб зберегти заднє сидіння чистим, спробуйте, наприклад Чохол для лавки Kurgo Wander або захисний чохол для заднього сидіння Kurgo Wander Hammock.
.

Параметри та специфікація

Вага : 0,14 кг
Висота: 21,6 см
Глибина: 6,4 см
Колір: помаранчева
Матеріал : суміш текстильних матеріалів
Ширина : 2,2 см

Каталожний номер:

 704752
Поділитися

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.