Різдвяний металевий підсвічник Starlights, золотистий, 27 х 13 x 27 см Різдвяний металевий підсвічник Starlights, золотистий, 27 х 13 x 27 см
 Шукаєте оригінальний адвентський підсвічник для різдвяного столу? Його дизайн спеціально розроблений, щоб ідеально підтримувати і підкреслювати красу конічних свічок. Його основа стійка і міцна, щоб забезпечити безпечне і збалансоване розміщення свічки. За допомогою підсвічника можна створити чудовий візуальний ефект, коли свічка поступово звужується догори, створюючи тонкі тіні та гру світла. Ви можете розмістити його на столі, підвіконні або в будь-якому іншому відповідному місці, де він стане фокусною точкою і додасть цінності всьому простору.
4,5 11
499

Різдвяний металевий підсвічник Starlights, золотистий, 27 х 13 x 27 см

Різдвяний металевий підсвічник Starlights, золотистий, 27 х 13 x 27 см

Наявність: Продано

ОписанняШукаєте оригінальний адвентський підсвічник для різдвяного столу? Його дизайн спеціально розроблений, щоб ідеально підтримувати і підкреслювати красу конічних свічок. Його основа стійка і міцна, щоб забезпечити безпечне і збалансоване розміщення свічки. За допомогою підсвічника можна створити чудовий візуальний ефект, коли свічка поступово звужується догори, створюючи тонкі тіні та гру світла. Ви можете розмістити його на столі, підвіконні або в будь-якому іншому відповідному місці, де він стане фокусною точкою і додасть цінності всьому простору.

Параметри та специфікація

Висота: 13 см
Глибина: 27 см
Колір: золота
Матеріал : метал
Ширина : 27 см

Каталожний номер:

 702578
Поділитися

оцінок

4,5 (11 оцінка)
100 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити