Ручна дробарка для фруктів, 7 л Ручна дробарка для фруктів, 7 л
Ручна м'ясорубка призначена для подрібнення фруктів або ягід перед їх пресуванням. Підходить для подрібнення ядер (яблук, груш), ягід і сирої картоплі. Конструкція складається з бункера з нержавіючої сталі, шліфувальних роликів, що обертаються протилежно (2х8 шестерень), опорної рами. Ємність бункера - 7 літрів.Для цих дробарок використовується класичний, перевірений часом метод подрібнення за допомогою шипових дробильних шнеків. Конструкція дробарки трохи складніша, ніж у більш простих дробарок, оснащених обертовою лопаттю. Однак винагородою за це є якісний продукт. Дробарка "подрібнює" яблука на невелику кількість спотворених шипів. Підготовлена таким чином маса є оптимальною для пресування.На сталевій рамі встановлений бункер з нержавіючої сталі і два дробильних шнека. Вони обертаються через шестерні за допомогою кривошипа. Фрукти з бункера захоплюються і одночасно подрібнюються. Подрібнені фрукти готові до пресування.Розміри: загальна висота: 47 см вал з кривошипом: 44 см висота: 27 см розміри бункера: 35 х 31 см матеріал бункера: листовий метал
3,5 19
3019

Ручна дробарка для фруктів, 7 л

Ручна дробарка для фруктів, 7 л

Наявність: неактивний товар

ОписанняРучна м'ясорубка призначена для подрібнення фруктів або ягід перед їх пресуванням. Підходить для подрібнення ядер (яблук, груш), ягід і сирої картоплі. Конструкція складається з бункера з нержавіючої сталі, шліфувальних роликів, що обертаються протилежно (2х8 шестерень), опорної рами. Ємність бункера - 7 літрів.
Для цих дробарок використовується класичний, перевірений часом метод подрібнення за допомогою шипових дробильних шнеків. Конструкція дробарки трохи складніша, ніж у більш простих дробарок, оснащених обертовою лопаттю. Однак винагородою за це є якісний продукт. Дробарка "подрібнює" яблука на невелику кількість спотворених шипів. Підготовлена таким чином маса є оптимальною для пресування.
На сталевій рамі встановлений бункер з нержавіючої сталі і два дробильних шнека. Вони обертаються через шестерні за допомогою кривошипа. Фрукти з бункера захоплюються і одночасно подрібнюються. Подрібнені фрукти готові до пресування.
Розміри:
  • загальна висота: 47 см
  • вал з кривошипом: 44 см
  • висота: 27 см
  • розміри бункера: 35 х 31 см
  • матеріал бункера: листовий метал

Каталожний номер:

 126948
Поділитися

оцінок

3,5 (19 оцінка)
84 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити