Різдвяна декоративна ущільнювальна подушка для вікон Гноми, 85 x 15 см Різдвяна декоративна ущільнювальна подушка для вікон Гноми, 85 x 15 см
  У вас часто буває вдома холодно, хоча опалення достатнє? Ймовірно, тягне з вікон або з-під дверей. В приміщення потрапляє холодне повітря, опалення стає неефективним, і ви постійно мерзнете. Рішенням може бути ця вправна подушка, яку ви покладете на підвіконня або на підлогу біля дверей, не пускаючи холодне повітря в приміщення. Наволочка знімна, її можна і прати.   Наволочка світиться завдяки чотирьом світлодіодам, уміщеним у валик. Живлення здійснюється від 2 батарейок AA 1,5 В, які не входять до комплекту.
4,0 5
319

Різдвяна декоративна ущільнювальна подушка для вікон Гноми, 85 x 15 см

Різдвяна декоративна ущільнювальна подушка для вікон Гноми, 85 x 15 см

Наявність: Продано

Описання

У вас часто буває вдома холодно, хоча опалення достатнє? Ймовірно, тягне з вікон або з-під дверей. В приміщення потрапляє холодне повітря, опалення стає неефективним, і ви постійно мерзнете. Рішенням може бути ця вправна подушка, яку ви покладете на підвіконня або на підлогу біля дверей, не пускаючи холодне повітря в приміщення. Наволочка знімна, її можна і прати.
 
Наволочка світиться завдяки чотирьом світлодіодам, уміщеним у валик. Живлення здійснюється від 2 батарейок AA 1,5 В, які не входять до комплекту.

Параметри та специфікація

Колір: сіра
Матеріал поверхневої тканини: 100% поліестер
Наповнювач: 100% поліестер ( порожнисте волокно )
Рекомендоване прання: 40 °C
Розміри подушки: 85 x 15 cm

Каталожний номер:

 234917
Поділитися

оцінок

4,0 (5 оцінка)
80 % клієнтів рекомендують

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити