Сатинова постільна білизна Stripe бургунді, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см Сатинова постільна білизна Stripe бургунді, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
  Сатинова постільна білизна Stripe — це колекція дуже сучасних однотонних дизайнів. Сатинова постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини з атласним переплетінням. Використана тканина дуже якісна і водночас м’яка. Міцність тканини збережена. Постільна білизна тепла і дуже приємна на дотик. Своєї ексклюзивної поверхні бавовняний сатин набуває завдяки спеціальному виробничому процесу під назвою «мерсеризація». Завдяки цій процедурі збільшується міцність матеріалу та виразність кольорів.   Сатинова постільна білизна має застібку-блискавку з бігунком без язичка. Застібка розташована не по всій ширині білизни, а на відстані 10 см від краю, щоб запобігти випаданню кутів ковдри або подушки. Постільна білизна легко прасується і не мнеться.   Наволочки без декоративної облямівки. Постільна білизна виготовляється з запасом за розмірами 5-7 см, після першого прання матеріал сідає до потрібних розмірів. Вироблено в Чеській Республіці.   Комплект містить: 2x наволочка 70 x 90 см 1x підковдра 240 x 200 см
0,0 0
1709

Сатинова постільна білизна Stripe бургунді, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см

Сатинова постільна білизна Stripe бургунді, 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см

Наявність: Продано

Описання

Сатинова постільна білизна Stripe — це колекція дуже сучасних однотонних дизайнів. Сатинова постільна білизна виготовлена з бавовняної тканини з атласним переплетінням. Використана тканина дуже якісна і водночас м’яка. Міцність тканини збережена. Постільна білизна тепла і дуже приємна на дотик. Своєї ексклюзивної поверхні бавовняний сатин набуває завдяки спеціальному виробничому процесу під назвою «мерсеризація». Завдяки цій процедурі збільшується міцність матеріалу та виразність кольорів.
 
Сатинова постільна білизна має застібку-блискавку з бігунком без язичка. Застібка розташована не по всій ширині білизни, а на відстані 10 см від краю, щоб запобігти випаданню кутів ковдри або подушки. Постільна білизна легко прасується і не мнеться.
 
Наволочки без декоративної облямівки. Постільна білизна виготовляється з запасом за розмірами 5-7 см, після першого прання матеріал сідає до потрібних розмірів. Вироблено в Чеській Республіці.
 
Комплект містить:
  • 2x наволочка 70 x 90 см
  • 1x підковдра 240 x 200 см

Параметри та специфікація

Застібка: блискавка
Колір: бордова
Матеріал : 100% бавовна сатин
Рекомендоване прання: 60 °C
Розмір: 240 x 200 см, 2 шт. 70 x 90 см
Розміри ковдри: 240 x 200 см
Розміри подушки: 70 x 90 см
Тип ліжка: стандартне двоспальне ліжко

Каталожний номер:

 234051
Поділитися
kvalitex

оцінок

Цей товар ще не отримував відгуки

Питання

Про цей товар немає запитань

Хочу запитати

Оцінки користувачів

Надсилаючи інформацію ви даєте згоду на обробку та використання своїх персональних даних компанією «4Home, a.s.» в комерційних та маркетингових цілях.

action banner
feedback
РОЗСИЛКА
ВАШ ВІДГУК

Не пропускайте жодних новинок та спеціальних пропозиції.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб про все дізнаватись першими.

Нам цікава ваша думка!

Закрити